0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další příběhy
v destinaci

Matyáš Lukavský

Střední Čechy – jih

Matyášův prázdninový příběh

Matyášův prázdninový příběh

V neděli 14. srpna jsem se vydal na tábor, na který jsem se těšil celé léto. Měli jsme se vydat na cestu za ztracenými vynálezy Leonarda da Vinceiho a to mi přišlo jako velice zajímavé téma. Matyáš Lukavský (13 let)

Sraz jsme měli na Hlavním Nádraží, odkud jsme s kamarády a zbytkem lidí z tábora odjeli vlakem do Havlíčkova Brodu a tam jsme přestoupili na vlak, který nás dovezl do Kamenice. Z Kamenice jsme šli asi dva kilometry do městečka Stone Town, kde už pro nás byli připravené chatky, ve kterých jsme spali. Krátce po příjezdu jsme se rozdělili do 4 skupin, které mezi sebou soutěžili, kdo nasbírá nejvíce bodů.

Matyáš Lukavský

Druhý den když jsme se probudili, zjistili jsme, že jsme se probudili v Indii. To bylo způsobeno tím, že stroj, který jsme se snažili zprovoznit, nás přesouval na místa, kde měli být ukryté další součástky k plnému zprovoznění stroje.

Matyáš Lukavský

Stroj, který jsme se snažili zprovoznit nás pokaždé bral někam jinam, kde jsme měli najít další součástky. Proto jsme si za jeden tábor projeli celou zemi od Číny až po USA.

Matyáš Lukavský

Nakonec se ukázalo, že stroj nás nedovede k žádnému pokladu ale. Stroj nás dovedl zpět k přátelům čímž nám ukázal že přátelství má daleko větší cenu než jakýkoli poklad.

Zobrazit detail

Zavřít

Interakce s mapou Zavřít mapu

Integrovaný operační program Evropský fond pro regionální rozvoj Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím