Ke stažení

Připravili jsme pro vás řadu tištěných materiálů a užitečných mobilních aplikací. Inspirujte se s námi nejen k výletům za Karlem IV.

naše aplikace naše brožury

Aplikace

Vyzkoušejte některou z našich skvělých aplikací. Poradí Vám, kam na výlet, kterou restauraci navštívit nebo která filmová místa na cestě potkáte.

 • Česko země příběhů

  Každý region v Česku je plný tajemství a poutavých příběhů, které podtrhují jeho charakter a výjimečnost. S aplikací Česko - země příběhů budete mít všechny tyto zajímavosti doslova v kapse. Nechte se inspirovat k návštěvě méně známých míst a pojďte naproti životním příběhům, díky kterým dostane vaše cestování po Česku zcela nový rozměr.

 • Czech Film Trips

  Aplikace Czech Film Trips je váš průvodce na toulkách filmovými lokacemi po Česku. Vydejte se po stopách svých oblíbených filmových hrdinů, hrdinek a světových filmových příběhů do míst, která znáte ze „stříbrného plátna“ a televizních obrazovek. To pravé genius loci je možné zažít přímo na vlastní kůži, tak hurá na výlet!

 • České tradice

  Představte si, že vše, co patří k tradiční i moderní české kultuře (osobnosti, zvyky, tradice, řemesla), lze vnímat nejen očima, ale i dalšími smysly. Chcete se přesvědčit? Nabízíme vám netradičního a užitečného průvodce po místech spojených s českými tradicemi, kterého můžete používat na vašich cestách i bez přístupu k internetu. Své znalosti si na závěr můžete i otestovat.

 • Kudy z nudy

  Aplikace Kudy z nudy je projekt České centrály cestovního ruchu, který přináší komplexní nabídku pro každého cestovatele po Česku. Uživatelé zde naleznou inspiraci na výlety, kalendář akcí, tipy na víkendové cestování stejně jako sekci „co se děje v okolí“ a „výlety v okolí“ včetně přehledné mapy. Výlety si uživatel může také spravovat v sekci „moje výlety“ a „oblíbené výlety“.

 • Czech Specials

  Aplikace Czech Specials vám představuje restaurace, které nabízejí poctivou českou gastronomii v moderním pojetí. Vyhledejte si pohodlně i během vašich cest restaurace, kde si opravdu pochutnáte. Vyhledejte je na mapě, zobrazte si o nich všechny informace, prohlédněte si fotografie a ohodnoťte vaše favority.

Brožury

Stáhněte si brožury a inspirujte se k výletu podle Vaší chuti.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Přihlášení

Nejste ještě zaregistrováni?

Registrace

Zapomenuté heslo

Podmínky

Svou registrací uživatel vyjadřuje souhlas, aby jeho e-mailová adresa mohla být využita pro účely evidence a pro marketingové účely agentury CzechTourism v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti i prostřednictvím třetích osob pověřených provozovatelem. Zároveň prohlašuji, že jsem byl poučen ve smyslu § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů o tom, že poskytnutí osobních údajů k výše uvedenému účelu je dobrovolné.

Registrace

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi porta arcu viverra lacus lobortis, tempor tincidunt magna imperdiet. Suspendisse facilisis pharetra velit, vel euismod libero porttitor in. Ut eleifend tellus nec est laoreet dictum. Aliquam pharetra, diam vel sagittis fringilla, est ex varius orci, luctus tristique turpis sem non mi. Nunc eu lectus at ex euismod pellentesque. Aenean justo libero, pellentesque vitae nisl vel.

Registrovat se přes facebook