Baroko umí zazářit i dnes

Kromě honosných stavitelských i uměleckých skvostů nám české baroko zanechalo mnohem více významných odkazů, které dodnes ožívají v podobě lidových uměleckých tradic, rozmanitých slavností, úchvatného divadla nebo společenského života a rozjímání v nádherném lázeňském prostředí, které u nás v tomto období vyhledávali největší velikáni evropské barokní minulosti.

Pro nejznámějšího barokního skladatele Antonia Vivaldiho vytvoříme něco, co nikdy nemohl mít – jeho hudební videoklip.

Vivaldi hledá režiséra

Chceš se stát režisérem Vivaldiho videoklipu? Zúčastni se soutěže o to, kdo natočí barokní videoklip k Vivaldiho skladbě Čtvero ročních období. Můžeš vyhrát možnost realizovat projekt a získat k tomu prostředky v hodnotě 400 000 Kč a 50 000 Kč jako osobní odměnu. Hlavně ale získáš zkušeného mentora (režiséra), se kterým budeš realizaci videoklipu konzultovat. Přečti si podrobně podmínky soutěže a přihlas se!

Podmínky soutěže Brief pro režiséra

Timeline

fáze 1 fáze 2 fáze 3 fáze 4
fáze 5 fáze 6 fáze 7

Nebudeš v tom sám

Štěpán FOK Vodrážka

FOK je zkratka symfonickýho orchestru hl.m.Prahy, FOK je taky mladá naděje českého filmu. Tenhle opálený a svalnatý 30letý režisér má všechno, co byste chtěli – krásnou ženu, spoustu peněz a velký talent. Je také dost skromný, takže nejlepší je, když ho necháte napsat si vlastní bio.

Poprvé na sebe upozornil krátkým filmem The Deal, který se umístil v TOP 5 v celosvětové soutěži hodnocené Ridley Scottem. Byl nominován i na Young Director Award v Cannes či naposledy na Berlin Music Video Awards za videoklip Tady vládnu já pro Vladimira 518.

Režíruje reklamy, znělky, videoklipy a krátké filmy. Pro dokumentární cyklus KMENY.TV režíroval epizodu Tattoo. Je to jeho první dokument vůbec, a zároveň první věc nad 5 min, kterou režíroval. V roce 2014 natáčel pro CzechTourism spoty na propagaci České republiky v zahraničí.

Více o garantovi projektu BarokoPlay najdete na jeho webu.

Integrovaný operační program Evropský fond pro regionální rozvoj Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

Přihlášení

Nejste ještě zaregistrováni?

Registrace

Zapomenuté heslo

Podmínky

Svou registrací uživatel vyjadřuje souhlas, aby jeho e-mailová adresa mohla být využita pro účely evidence a pro marketingové účely agentury CzechTourism v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti i prostřednictvím třetích osob pověřených provozovatelem. Zároveň prohlašuji, že jsem byl poučen ve smyslu § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů o tom, že poskytnutí osobních údajů k výše uvedenému účelu je dobrovolné.

Registrace

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi porta arcu viverra lacus lobortis, tempor tincidunt magna imperdiet. Suspendisse facilisis pharetra velit, vel euismod libero porttitor in. Ut eleifend tellus nec est laoreet dictum. Aliquam pharetra, diam vel sagittis fringilla, est ex varius orci, luctus tristique turpis sem non mi. Nunc eu lectus at ex euismod pellentesque. Aenean justo libero, pellentesque vitae nisl vel.

Registrovat se přes facebook